Eubility Group - Békéscsabai Előre NKSE – DVSC - TVP AQUATICUM

30:28

vége (14:19)

15.08.2014, 18:00 • Városi Sportcsarnok, Békéscsaba • Teleki Péter

Döntőhöz méltó mérkőzést láthattunk, a torna győztese a Békéscsaba. Az első félidő végén még a Debrecen vezetett öt góllal, és az előnyéből hármat még az 53. percben is meg tudott őrizni. Ott viszont a Csaba lehúzta a rolót, az utolsó hét percben a debreceniek nem találtak a kapuba. A hazaiak elszántan, végig harcolva ledolgozták a hátrányt, majd a hajrában fordítottak. Ez jó mulatság volt....
Köszönöm a kétnapos figyelmüket, tartsanak máskor is velünk! (19:32:52)

60

Mérkőzés vége. (30:28)

60

A Debrecen már nem erőltette a támadást, leperegtek a másodpercek. (30:28) (30:28)

60

ELDŐLT! Passzívnál engedte el WALFISCH, jobbátlövőből ragasztott nagy gólt. (30:28) (30:28)

60

Glusicát eltüntetik középen, de marad a Csabánál a labda. Közben a játékvezetők már felemelték a kezüket. (29:28) (29:28)

60

A Békéscsaba időt kért. (29:28) (29:28)

59

Sipeki talán a legnyugodtabb, higgadtan védett egy ziccert ilyen izgalmak közepette. (29:28) (29:28)

59

Rossz bejátszás a Debrecentől, majd Glusica közéről a kapufára vágja. (29:28) (29:28)

59

Sopronyi és Gávai valószínűleg nem lesznek nagy barátnők, utóbbi keményen gyűri. (29:28) (29:28)

58

A Debrecen időt kért. (29:28) (29:28)

58

A Békéscsaba labdát szerzett, azonnal leindítottak, GÁVAI-nek nem remegett meg a keze. Közben a csarnok felrobbant! (29:28) (29:28)

57

GLUSICA bal kettőből iszonyatosan bevarrta! Elképesztő izgalmak a végénT (28:28) (28:28)

57

Gorilska löketét védte Sipeki! Ismét az egyenlítésért mehet a Csaba. (27:28) (27:28)

56

Walfisch talán némileg előkészítetlenül próbálta meg jobb kettőből, lökete lejött a blokkról. (27:28) (27:28)

56

A Csaba támad, senki nem mer lőni! Közben a közönség biztatásba kezd. (27:28) (27:28)

56

Sipeki védett, az egyenlítésért mehet a Békéscsaba! (27:28) (27:28)

55

Tapintható a feszültség a pályán, a csabaiak mintha vért ittak volna. Közben Gávai nem kíméli Sopronyit. (27:28) (27:28)

55

SZABÓ kapta középen a labdát, betörésből egyre hozta fel a hazaiakat. (27:28) (27:28)

54

TÓTH SÁRA állt oda a büntetőhöz, hosszas lóbálás után becsapta Lajtost. (26:28) (26:28)

30:28

Eubility Group - Békéscsabai Előre NKSE: Sipeki, Kölcze, Terenyi (kapusok) – Gávai, Tóth S., Nikolayenko, Gidai, Diószegi, Szabó, Szögi, Török, Tóth K., Walfisch, Kovács, Mézes, Glusica, Sári, Botto, Borbély

DVSC - TVP AQUATICUM: Pásztor, Makai, Lajtos (kapusok) – Karnik M., Szilágyi, Varsányi, Vörös, Gorilska, Bárány, Sopronyi, Slakta, Som, Kelemen, Karnik Sz.

Játékvezetők: Nagy, Turóczi