2:1

vége (0:0)

18.04.2015, 18:30 • PMFC Stadion, Pécs • Kolarics László

A mérkőzés után a vezetőedzők értékelték a látottakat:

Marco Rossi : Megnyerhettük volna a mérkőzést, de nagyon rosszul alakult a vége számunkra. Sok lehetősége volt mindkét csapatnak, most a Pécs tudott kettőt kihasználni mi meg csak egyet. Nagy hiba volt részünkről, hogy 6-7 perccel a vége előtt a megnyert mérkőzést kiengedtük a kezünk közül.

Robert Jarni : Az idegeim kicsit tönkrementek ma, de jól vagyok. Azon is gondolkodtam, hogy igazságtalan a labdarúgás és most pont velünk történik meg a rosszabbik része. Ma az első félidőben játszottunk jól, meg kell dicsérni miden játékost, hogy kitartottak és ilyen jó mérkőzést játszottak. Mindig ezt kérjük tőlük, hogy legyen bennük győzni akarás és ma sikerült is véghez vinniük amit elterveztek. Megfordult a fejemben a bekapott gólnál, hogy vége a meccsnek, de bebizonyosodott hogy az utolsó sípszóig küzdeni kell. Sok van még hátra a bennmaradás kiharcolásáig, de az ilyen meccseket már az első félidőben meg kéne nyernünk. (20:35:59)
Rengeteg helyzet után a Kispest szerezte meg a vezetést a mai mérkőzésen, de csodát tett a már a nézők által is temetett PMFC , mert két perc alatt megfordította az eredményt!
A sokat szidott Markiev a legfontosabb pillanatban tudott betalálni, megfordítva ezzel a Pécs javára a meccset!
Talán nem is lett volna igazságos ha ennyi helyzet után a Pécs nem szerez pontot, de így aztán igazán izgalmasra sikeredett a mérkőzés és sokkal többnek érzik a pécsiek a győzelmet.

90+3

90+3

A labdát röviden lőtte fel Ignjatovic, Márkvárt vágta ki a labdát.

90+3

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Pauljevic (Pécsi MFC).

90+3

Pauljevic lökése után szabadrúgás a Honvédnak, 30 méterről.

90+3

A sarokban tartják a labdát a szöglet után, nem adják be a hazaiak.

90+2

Makriev kiváló labdája Pauljevic felé, de az utolsó pillanatban mentet előle Elez.

90+2

Weitzer volt lesen, a vendégek jöhetnek.

90+1

Makrievet kell ápolni egy ütközés után.

90

Három perc a hosszabbítás.

90

Holender lőtt kapura a tizenhatos bal sarkától de ezt is fogta Helesfay.

90

Hidi 25 méterről csúnyán fölé lő.

89

A jobb oldali szögletet Helesfay két öklözéssel tünteti el a kapuja elől.

88

Ojdanicnak kellett mentenie Youla elől, szöglet a Honvédnak.

87

Youla kapott sárga lapot mert letalpalta Uzomát.

86

A Pécs gólt szerzett!
DIMITAR MAKRIEV végre betalál és ezzel megfordítja a mérkőzés állását a Pécs. Balról, Rácztól érkezett egy beadás, amit Makriev 13 méterről jobb lábbal a kapu bal oldalába csúsztatott.