FC Barcelona – Valencia CF

2:0

vége (1:0)

18.04.2015, 16:00 • Camp Nou, Barcelona • SportLackó93

Mindkét félidőben egyet tett közé a katalán csapat. Az első játékrészben kihagyott egy büntetőt a Valencia, és lőttek egy kapufát is, de a gól nem jött össze. A második félidőben fásult volt a vendég játék, és a Barca dominált. Messi lőtt egy kapufát, majd a hajrában végül csak betalált. A Real Madrid előtt most a feladat, hogy ismét kettő pontra csökkenjen a katalánok előnye.

A végeredmény tehát Barcelona – Valencia 2:0, köszönjük figyelmüket. (17:53:46)

90+4

MESSI - 2:0

90+4

A Barca gólt szerzett!

A fáradt védők nem értek vissza, LIONEL MESSI a saját térfeléről indult, vitte a kapusra, majd a feje felett próbálta ellőni, de visszapattant elé a labda, és az üres kapuba bepofozta végül. 2:0.

90+3

A középre tett labdát Pique fejelte ki.

90+3

Messi tört be a tizenhatoson belülre, de a negyedik védő megtudta állitani.

90+2

Messi harcolt ki egy újabb szögletet.

90+1

Bravo kapott sárga lapot feltehetőleg időhúzás miatt.

90+1

Három perc a ráadás.

90

Rakitic kis szögletét követően eldugja a labdát a Barca.

90

Újabb Barca szöglet.

89

Neymar ismét kicsiben végezte el a sarokrúgást, amit bedobásra cserélt a Barca.

88

Pedro került gólhelyzetbe, lövését Alves szedte ki a rövid sarokból! Szöglet.

87

Célfutballt játszanak a katalánok. Ezért is jár a három pont.

86

Otamendi kapott szabadrúgást a saját térfelén.

85

Pedro iramodott meg a jobb szélen, beadása lecsúszott.

85

Öt perc a rendes játékidőből, nem igazán van benne most a gól a játékban a Valencia részéről.

83

Neymar a kis szöglet mellett döntött, majd körbe adogatja a tizenhatos előterét a Barca.