Barclays Premier League

Everton FC – Burnley FC

1:0

vége (1:0)

18.04.2015, 16:00 • Goodison Park, Liverpool • Info a státusz megváltozásairól (SportLackó93)

Végig dominált a hazai csapat, a kihagyott büntető után akcióból összejött a gól. A félidő végén megfogyatkozott a Burnley, a második játékrészre nem maradt erejük egyenliteni. A második gólhoz közelebb volt az Everton, de az állás változatlan maradt. A végeredmény 1:0, a Burnley a kiesés szélén van ezzel, és továbbra is utolsó a tabellán. Köszönjük figyelmüket! (17:55:10)

90+5

90

McCarthy helyére Muhamed Besic érkezett.

85

Jones helyére Taylor érkezett.

85

Boyd helyére Wallace érkezett.

83

A lövések száma 19:7, magabiztosan játszik az Everton, szinte biztos a győzelmük.

81

Naismith váltja Konet a hajrában.

65

66:34 a labdabirtoklás aránya, a lövések száma 13:7.

46

Megérdemelten vezet az Everton. Egy büntetőt ugyan kihagytak, de akcióból összejött a vezetés. Barnes piros lapot kapott a félidő végén, ezzel szinte kilátástalan a Burnley helyzete. Tartsanak velünk továbbra is!