Athletic Bilbao – Getafe CF

4:0

vége (1:0)

18.04.2015, 22:00 • San Mamés, Bilbao • Tóth Gábor

Az első félidőben is fölényben játszott a Bilbao, kimaradtak a helyzetei, de a hosszabbításban kaptak egy 11-est, és kiállították az előtte szabálytalankodó Velázquest, ott talán el is dőlt a meccs. Merthogy Aduriz értékesítette a büntetőt, majd a második félidő második percében is betalált, a következő két találat már csak hab volt a tortán. A meccsre jellemző, hogy a Getafe egyszer találta csak el a kaput... (23:52:08)

90+2

90+2

Etxebarria íveli be a szabadrúgást, kifejelik a védők, nincs másra idő.

90+2

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Lago (Athletic Bilbao), Susaetát buktatta a vonal mellett.

90+1

2 perc a ráadás.

90

Susaetát szereli Alexis az alapvonalnál, de kirúgás jön.

89

Sárga lapos figyelmeztetésben részesül León (Getafe CF), Aquechét buktatta.

88

Ez már így kiütés a javából.

Markel SUSAETA - 4:0

87

A Bilbao gólt szerzett!
Aqueche megy el egy jó csellel a bal szélen, felnéz, és a középen érkező MARKEL SUSAETA elé tálal, aki 5 méterről lő a kapu közepébe! 4:0

85

Sola elé kerül egy labda, 13 méterről lő a jobb sarok mellé centikkel.

84

Diawarát állítják meg lesen a bal szélen.

83

Aqueche teker 20 méterről a jobb sarok mellé.

83

A két gólos Adurizt tapsoltatja meg edzője, Sola jön helyette.

82

Hinestroza helyett Buendia a pályán.

80

Bebiztosítja a győzelmét az Athletic Bilbao.

Ibai GÓMEZ - 3:0

79

Susaeta ad be hajszálpontosan az alapvonalról, IBAI GÓMEZ 12 méterről fejel a jobb sarokba! 3:0