3:0

vége (0:0)

18.04.2015, 15:30 • Signal Iduna Park, Dortmund • Dániel Schmidt

A végeredmény tehát 3:0!

Végig uralták a meccset a hazaiak. és bár az első félidőben nem sikerült gólt szerezniük, a másodikban gyorsan eldöntötték a 3 pont sorsát! A vendégeknek ma nem volt esélyük.

Köszönjük a figyelmet! (17:19:23)

90

89

Kloppot éltetik a szurkolók.

87

Mindkét csapat várja már a végső sípszót.

85

Csere a Borussia Dortmund-nél/nál: lemegy Aubameyang, bejön Immobile.

84

Vendég szöglet!

83

A vendégek már nem cserélhetnek.

82

Csere a SC Paderborn 07-nél/nál: lemegy Ziegler, bejön Hünemeier.

81

Csere a Borussia Dortmund-nél/nál: lemegy Schmelzer, bejön Dudziak.

Shinji KAGAWA - 3:0

80

A Dortmund gólt szerzett!

SHINJI KAGAWA gólt szerzett! Ez már nem volt les! Csúnyán eladták a labdát a vendégek, Aubameyang önzetlenül Kagawa elé passzolt, aki ziccerben nem hibázott! 3:0

79

Kampl jó lövését védte Kruse, a kipattanót pedig Kagawa lőtte a kapuba, de már lesen volt!

77

A szögletet a védők fejelték ki, majd Vucinovic lőtt a kapu fölé!

77

76

15 perc még hátra, de a lényegi kérdés már eldőlt. Legalábbis igen komoly csoda lenne, ha innen pontot szereznének a vendégek.