Szombathelyi Swietelsky-Haladás – Ferencvárosi Torna Club

0:3

vége (0:2)

18.04.2015, 16:00 • Rohonci úti stadion, Szombathely • Pungor Csaba

Megérdemelt három ponttal távozik a Ferencváros.

Sokkal veszélyesebben és összeszedettebben játszott a fővárosi csapat. A Haladás helyzet nélkül hozta le a 90 percet, de hogy "csak" 3:0 lett a vége, az is kellett, hogy a Fradi visszaálljon a biztos előnye tudatában.

Ezzel a győzelemmel marad a tabella második helyén az FTC, a szombathelyiek pedig ilyen játékkal és hozzáállással jövőre a másodosztályban találják magukat!

Köszönjük megtisztelő figyelmüket, tartsanak velünk legközelebb is! (17:54:53)

90+2

90

Még 2 perce van a csapatoknak hogy módosítsák az eredményt.

89

Lauth lépett volna ki, de Czingráber keresztezett jól.

88

Foggal körömmel védekeznek a hazai játékosok. Nem szeretnének nagyobb vereséget begyűjteni.

87

Dibuszhoz passzolnak a védők...

86

Szögletből lecsorgó labdát Lauth lőtte jócskán mellé

85

A Ferencváros már nem igazán akar, a Hali pedig nem tud támadni – így egy unalmas periódust hoztak össze a felek.

84

Ramirez mély beadása majdnem beakad a hosszú felsőbe, Gyűrűtől ez befért volna.

83

Németh Márió az utolsó Hali csere – Jancsó kapott pihenőt.

82

Tihanyi lövését blokkolták a védők. Dibusznak ma nem sok dolga volt.

81

A találkozó nagyon leült a harmadik Fradi gól óta. Szinte helyzetek nélkül folyik a találkozó.

80

Halmosi lökte el ellenfelét – pontrúgás a vendégeknek!

79

Lauth az utolsó vendég csere a találkozón. Busai húzza a lábát – ráfér a pihenés.

79

Czingráber tarolta le Nagy Dominikot. A fiatal védő is sárgát kap.

78

Nagy Dominik lépett oda a Hali jobb hátvédjének lábára, ezért Ő is besárgul.

77

Nagy Dominik kevergetett a Hali kapuja előtt, de Schimmer felszabadít...

76

Varga szabadrúgását Gyűrű könnyedén fogta

75

Gyömbér kap lehetőséget és Gera pihenőt.

0:3

vége (0:2)

Gólok: 24. Böde, 33. Böde, 53. Varga

Lapok:   25. Devecseri (HAL), 45+2. Alcibiade (HAL), 56. Halmosi (HAL), 79. Czingráber (HAL) – 11. Lamah (FTC), 54. Mateos (FTC), 78. Nagy Dominik (FTC)

Szombathelyi Swietelsky-Haladás: Gyűrű – Schimmer, Alcibiade, Devecseri (Czingráber 46'), Bühler – Gaál (Tihanyi 39'), Nagy P., Jancsó (Németh M. 83'), Jagodics, Halmosi – Radó
Cserék: Rózsa – Angyal, Jánvári, Rocchi

Ferencvárosi Torna Club: Dibusz – Dilaver, Nalepa, Mateos, Ramirez – Varga, Busai (Lauth 79'), Gera (Gyömbér 75'), Somalia, Lamah (Nagy D. 71') – Böde
Cserék: Jova – Batik, Bönig, Cukic

Játékvezetők: Szabó Zsolt – asszisztensek: Viszokai László, Bozó Zoltán – Tartalék játékvezető: Farkas Balázs