Gyirmót FC Győr – Soroksár SC

1:0

vége (0:0)

18.04.2015, 19:00 • Gyirmót Stadion, Győr-Gyirmót • Tóth Gábor

Az első félidő nyomasztó gyirmóti fölényt hozott, de igazából egyszer kellett Holczernek bravúrral védenie, a többi akció nem okozott gondot a vendég védelemnek.

A Soroksár is vezetett egy veszélyes akciót, amelynek végén Sándor hibázott nagyot, könnyen gólt szerezhetett volna.

A második félidőben ha lehet még nagyobb fölényt harcolt ki a Gyirmót, folyamatosan a soroksári térfélen pattogott a labda. A helyzetek azonban kimaradtak, a mérkőzés hajrájában tört meg a jég, amikor Bobál befejelte a győztes találatot, amely után hiába támadtak a vendégek, az ezután adódó egyetlen gólhelyzetüket kihagyták.

Ezzel a Gyirmót tartja a lépést a ma is hárompontot szerző Vasassal, de a Kaposvárott döntetlent játszó Békéscsabától elléptek. A Soroksár ezzel a vereséggel továbbra is a kieső zónát erősíti. (20:57:16)

90+4

90+3

Beliczky indul a bal szélen, de szerelik, róla pattan ki a labda.

90+3

Lesántikál a gyirmóti középpályás, folytatódik a játék.

90+2

Pappot ápolni is kell, áll a játék.

90+2

Gohér bedobása után az előrehúzódó soroksári kapus szabálytalankodik Pappal, szabadrúgás kifelé.

90+1

Hodgyait szereli Lázár a bal szélen, dobhat a Soroksár.

90

A mérkőzés utolsó cseréje: Bobált váltja Bohner.

90

Sándor kényszerítőzik Andorral a gyirmóti tizenhatoson belül, de jó helyzetből a kapu fölé emel.

89

Bobál tesz le ügyesen egy labdát a tizenhatos előterében Madarásznak, akit az első csel után szerelnek a védők.

88

Egy beívelt labdát Hodgyai elől fejelnek ki a védők, Bobál szabadít fel.

87

A gól óta a Soroksár mindent egy lapra feltéve támad.

86

A beívelt szabadrúgást kifejelik a védők, jöhet a Soroksár.

86

A Gyirmót indulhat egy kontrával, Beliczkyt azonban buktatják a felezővonalnál, szabadrúgás jön.

84

Hodgyai lép ki a bal összekötő helyén, Lázár előzi meg, kirúgással jöhet a Gyirmót.

84

Gohér húzza meg a bal szélen, a belőtt labdáját Somogyi fogja magabiztosan.

84

Soroksári beadás jobbról, Balog fejeli ki a kapu elől.

82

A Gyirmót gólt szerzett!
Beliczky lép ki a bal szélen, a mintaszerű beívelését BOBÁL GERGELY közelről bólintja a kapu bal oldalába! 1:0