Dunaújváros PASE – Puskás Akadémia FC

2:3

vége (1:1)

18.04.2015, 18:30 • Dunaújvárosi Stadion, Dunaújváros • SportLackó93

Megérdemelten szereztek vezetést a hazaiak, majd büntetőből jött az egyenlités, a szünetre 1:1-es döntetlennel vonultak a csapatok.

A második félidőben Böőr értékesitette a büntetőt, majd 2:1-nél Eppel fejelt egy kapufát. A kimaradt helyzet után nem sokkal Lencse büntetett, a 85.percben egyenlitett egy védelmi megingást követően, az utolsó percben pedig a vezetést is megszerezte csapatának. A végeredmény 2:3, ahogyan ősszel is. Köszönjük figyelmüket! (20:35:23)

90+3

90+2

Ismét kezezés a tizenhatoson belül, nem kapott tizit az újváros. Fábián Mihály ma elég érdekesen vezet.

90+1

A Puskás Akadémia gólt szerzett!

LENCSE LÁSZLÓ elő pattant a labda, aki kilőtte a jobb alsó sarkot, mesterhármast jegyzett a vendég támadó 2:3, ahogy az őszi meccsen is.

90

Orosz érkezett Villám helyére.

89

Petneházi irgalmatlan nagy bombája az oldalhálóban kötött ki!

88

A beadás Nagy zsákmánya lett végül.

87

Ismét egy veszélyes vendék akció, a lövésbe belepiszkáltak, a labda kicsorgott a bal sarok mellett.

86

Öt perc a rendes játékidőből.

85

LENCSE LÁSZLÓ a bal felsőbe lőtte a labdát, védhetetlen volt. 2:2 a mérkőzés új állása.

85

Tar helyére Makrai érkezett.

84

A beadásra Eppel érkezett, tizenöt méteres fejese a felső lécen csattant!

83

Ismét egy hazai szabadrúgás ugyanonnan, ahonnan az előbb.

82

A beadás nem jó, ismét lekontrázták a vendégek a hazaiakat, a lövés viszont rossz lett, Nagy könnyedén védett.

81

Újvárosi szabadrúgás az ellenfél térfelének a közepén.